Apple aktualizuje oprogramowanie gładzika w MacBookach

Apple aktualizuje oprogramowanie gładzika w MacBookach

28.07.2010 11:52

Apple wydał aktualizację gładzika dla swoich notebooków. Wprowadza ona kolejną funkcję, a także obsługę nowego urządzenia firmy.

Aktualizacja wiąże się z wprowadzeniem do sprzedaży zewnętrznego gładzika Magic Trackpad, który wczoraj miał swoją premierę. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla komputerów stacjonarnych, nie posiadających wbudowanego gładzika. Można jednak korzystać z niego także w MacBookach. Najnowsza aktualizacja dla notebooków firmy Apple wprowadza oprócz obsługi Magic Trackpada nową funkcję dla wbudowanego gładzika. To przewijanie stron z inercją oraz przeciąganie okna trzema palcami. Funkcja dostępna jest dla nowszych modeli MacBooków (od 2009 roku).

Aktualizacja dostępna jest za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia. Po jej zainstalowaniu nową funkcję można aktywować w Preferencjach systemowych. Aktualizacja przeznaczona jest dla komputerów z systemem Mac OS X w wersji minimum 10.6.4. Zajmuje, w zależności od typu urządzenia, około 80 MB. Pełną informację na temat uaktualnienia i obsługiwanych MacBooków można zdobyć na stronach firmy Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)