Apple przygotowuje kolejną aktualizację Snow Leoparda

15.09.2010 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple wysłał do deweloperów kolejny build (10H542) aktualizacji systemu Mac OS X 10.6.5. Wprowadzono wiele interesujących poprawek.

Najnowsza aktualizacja systemu firmy Apple zawiera sporo istotnych poprawek dotyczących takich obszarów jak współpraca między aplikacjami, a także ogólna stabilność i wydajność systemu. Jak dowiedział się serwis MacRumors, zmiany dotyczą między innymi obsługi serwerów Microsoft Exchange, problemów z drukarkami (opóźnienia w drukowaniu, obsługa Airport Extreme) czy współpracy między Książką adresową a iCalem. Programiści poprawili także działanie systemowego Docka, dodano obsługę SSL do iDiska, rozwiązano też błąd w wyświetlaniu informacji z Wikipedii w Słowniku.

Kolejne poprawki związane są z obsługą MainStage, fontami OpenType, błędami w usłudze głosowej VoiceOver (podczas korzystania z Safari 5), a także wyświetlaniem grafik w grach komputerowych i niektórych aplikacjach. Aktualizacja Snow Leoparda do wersji 10.6.5 dla zwykłych użytkowników ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Poprzednia dostępna była w czerwcu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)