Apple szykuje iCloud i iOS 5 - wkrótce premiera iPhone 5?

Apple szykuje iCloud i iOS 5 - wkrótce premiera iPhone 5?

19.09.2011 17:29

Apple szykuje się do wprowadzenia iCloud i systemu iOS 5. Możliwe, że firma planuje również rychłą premierę nowego smartfona iPhone.

Jak dowiedział się serwis 9to5Mac, Apple planuje zresetować 22 września deweloperskie konta korzystające z obecnej wersji beta usługi iCloud. Najprawdopodobniej jest to związane ze zbliżającym się wydaniem iOS 5 Golden Master, które poprzedzi wprowadzenie mobilnego systemu dla wszystkich użytkowników. Oznaczałoby to, że iOS 5 wydany zostanie najprawdopodobniej na początku przyszłego miesiąca. Reset danych nie obejmie materiałów z e-maili, kontaktów, kalendarzy czy zakładek przechowywanych przez deweloperów. Warto dodać, że iCloud jest też rozwijany w najnowszej aktualizacji OS X Lion, którą testują właśnie deweloperzy (ostatni build to 11C57).

Pytanie, czy Apple poprzestanie na wydaniu iOS 5 w październiku? Według krążących w Sieci pogłosek, oprócz nowej wersji mobilnego systemu Apple przygotowuje również kolejnego iPhone’a. Znamy już nawet nieoficjalną datę premiery oczekiwanego przez wielu smartfona. Stéphane Richard, szef Orange, zasugerował, że będzie ona miała miejsce 15 października. Nie wiadomo jednak, czy Richardowi można wierzyć, bo wcześniej zdradzając szczegóły na temat iPada, pomylił się co do jego specyfikacji, poza tym 15 października to sobota, a więc nie najlepsza data na premierę. Zdaniem innych źródeł premiery iPhone’a 5 możemy spodziewać się już 5 października. Kilka dni później miałaby natomiast ruszyć sprzedaż nowego smartfona na terenie Stanów Zjednoczonych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)