Apple udostępnia kolejne bety Mac OS X 10.6.7 i iOS 4.3

02.02.2011 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple oddał w ręce testerów kolejne wersje rozwojowe swoich systemów operacyjnych — Mac OS X 10.6.7 build 10J850 oraz iOS 4.3 beta 3.

Trzecia beta systemu iOS przeznaczona jest dla iPada, iPhone's 4 i 3GS, oraz iPoda Touch czwartej i trzeciej generacji. Dostępna jest również wersja systemu dla Apple TV. Testowanie iOS 4.3 beta 3 nadal skupia się na funkcjach znanych z poprzednich wersji rozwojowych, jak wsparcie dla AirPlay, HotSpota Wi-Fi i obsługa bocznego przycisku iPada. Odkrytą w tej wersji systemu funkcją jest możliwość anulowania pobierania aplikacji z App Store i usunięcie niedokończonych plików. Wciąż brak informacji o wprowadzeniu do iOS 4.3 mechanizmu subskrypcji czasopism w formie elektronicznej.

Testy najnowszej wersji Mac OS X 10.6.7, oznaczonej jako Build 10J850, nadal skupiają się na Mac App Store, obsłudze karty sieciowej AirPort, wydajności sterowników graficznych oraz Samby i Bonjour. Warto zauważyć, że w dokumentacji Apple nie podaje żadnych znanych błędów. Nie znamy jeszcze daty wydania stabilnej wersji Mac OS X 10.6.7.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)