Apple uruchamia podgląd aplikacji w przeglądarce

04.02.2010 11:57

Firma Apple wprowadziła dzisiaj usługę, która zainteresuje klientów App Store. Za pomocą przeglądarki internetowej można zdobyć informacje na temat aplikacji dla iPhone’ów.

W zeszłym roku Apple uruchomił podgląd utworów muzycznych sprzedawanych w iTunes. Od niedawna - o czym zresztą informowaliśmy - można także posłuchać sampli piosenek za pomocą przeglądarki. Teraz programiści firmy z Cupertino wprowadzili możliwość zdobycia informacji na temat wybranej aplikacji dla iPhoneOS. Dotychczas taka usługa istniała tylko dla użytkowników programu iTunes. Od dzisiaj wiadomości o programie, który chcemy zakupić można zdobyć wchodząc na stronę www.

Obok informacji i zrzutów ekranu zamieszczonych przez dewelopera, użytkownik może przeczytać także recenzje napisane przez osoby, które testowały aplikację. Samemu recenzję można dodać dopiero po ściągnięciu programu czy gry. Na stronie iTunes można również obejrzeć podobne do wybranego programy albo wszystkie produkty danego dewelopera. Nie udostępniono natomiast kupowania za pomocą przeglądarki. Aby zakupić aplikację dla iPhone’a czy iPoda touch należy uruchomić program iTunes.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)