Apple wydaje aktualizację Mac OS X Snow Leopard

Apple wydaje aktualizację Mac OS X Snow Leopard

22.03.2011 11:38

Firma Apple udostępniła aktualizację dla systemu Mac OS X Snow Leopard. Wersja 10.6.7 wprowadza szereg poprawek związanych między innymi z Mac App Store.

Programiści firmy z Cupertino skupili się na usunięciu wykrytych błędów i poprawkach stabilności systemu. Zgodnie z polityką Apple’a, nie podano informacji na temat wykrytych luk w bezpieczeństwie Mac OS X. Jak czytamy w notce załączonej do uaktualnienia, skupiono się na poprawie działania usługi Back to My Mac, jak również rozwiązano problem z przenoszeniem plików na niektóre serwery SMB. Kolejne poprawki dotyczą działalności e-sklepu z aplikacjami - Mac App Store. Aktualizacja zawiera również Safari w wersji 5.0.4, poprawki w obsłudze AirPort i FaceTime.

Pełna lista zmian dostępna jest na stronach firmy Apple. Aktualizację można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia. Wcześniejsza aktualizacja Mac OS X 10.6 dostępna była w styczniu tego roku. Wersja 10.6.7 jest jednym z ostatnich uaktualnień Snow Leoparda przed premierą nowego oprogramowania. Latem tego roku powinien ukazać się Mac OS X 10.7 o nazwie kodowej Lion. Nowy system, mający łączyć doświadczenia iOS i Mac OS X został zapowiedziany w październiku ubiegłego roku.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)