Apple wydał aktualizację iOS do wersji 4.2

Apple wydał aktualizację iOS do wersji 4.2

22.11.2010 18:27

Ukazała się aktualizacja systemu dla urządzeń mobilnych firmy Apple do wersji 4.2. Pojawiło się ponad 100 nowości, w tym rozbudowano obsługę wielozadaniowości w iPadzie.

Zmiany w oprogramowaniu objęły takie funkcje i narzędzia jak wielozadaniowość, foldery, Game Center, AirPlay czy AirPrint. Użytkownicy iPadów mogą teraz błyskawicznie przełączać między uruchomionymi aplikacjami, a także organizować aplikacje w folderach. W kliencie poczty e-mail pojawiła funkcja Unified Inbox ułatwiająca przechodzenie między wiadomościami. Zmiany objęły także Game Center, centrum gier, które oferuje możliwość kontaktowania się z innymi graczami, sprawdzania wyników, a także odkrywania nowych gier.

AirPlay pozwala na bezprzedowode odtwarzanie muzyki, wideo i filmów w Apple TV, natomiast w funkcji AirPrint wprowadzono poprawki w obsłudze drukarek. Szerzej na ten temat informowaliśmy pod koniec września. Funkcja Find My iPhone, pozwalająca na tropienie zaginionego bądź skradzionego smartfona, dostępna jest już niezależnie od posiadania konta MobileMe - ale tylko dla posiadaczy telefonów iPhone 4. Na temat premiery iOS 4.2 informowaliśmy już 2 tygodnie temu, została ona jednak opóźniona w czasie. Aktualizację systemu będzie można pobrać z iTunes w ciągu najbliższych godzin.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)