ArcaVir 2012 beta z odświeżonym interfejsem i pełną obsługą IPv6

ArcaVir 2012 beta z odświeżonym interfejsem i pełną obsługą IPv6

29.09.2011 17:34

Pojawiła się wersja beta linii produktów ArcaVir 2012 przeznaczonych do zaawansowanej ochrony komputera. Wśród nowości w polskim programie pojawiła się między innymi pełna obsługa protokołu internetowego nowej generacji IPv6, a wygląd aplikacji został odświeżony.

W testowej wersji ArcaVir 2012 pojawiło się jak dotąd 5 dużych zmian. Pierwsza to wspomniana obsługa IPv6, w tym skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej z IPv6, obsługa popularnych przeglądarek internetowych, a także obsługa webowych klientów pocztowych. Kolejna duża zmiana w ArcaVir 2012 beta to udostępnienie nowego sterownika sieciowego. Jego zadaniem jest wprowadzenie integracji z rozwijanym przez Microsoft systemem Windows 8. Warto też wspomnieć o nowym komponencie ArcaGuard, który ma zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w programie przez szkodliwe aplikacje.

Wprowadzono też rozproszony mechanizm aktualizacji, wykorzystujący chmurę Windows Azure, oraz odświeżono wygląd ArcaVir 2012. Za pomocą nowych elementów interfejsu użytkownik będzie mógł w łatwiejszy sposób wydawać komendy i korzystać z dostępnych funkcji.

Testowe wersje beta pakietu Antivirus Protection, Internet Security i System Protection dostępne są do pobrania w naszym portalu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)