Ashampoo Backup Pro 10: kompleksowe narzędzie do archiwizacji. Mamy klucze!

Ashampoo Backup Pro 10: kompleksowe narzędzie do archiwizacji. Mamy klucze!

18.03.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ashampoo zaprezentowało właśnie Backup Pro, program, który pozwala na bezproblemowe wykonywanie różnych scenariuszy wykonywania kopii zapasowych danych. Oprócz plików oraz obrazów, dostępne jest także przesyłanie danych na zewnętrzne serwery i popularne usługi cyberschowków. Dla Czytelników dobrychprogramów przygotowaliśmy 25 licencji.

Obraz

Ashampoo Backup Pro pozwala na tworzenie kopii zapasowych takich danych, jak oczywiście pliki, foldery czy całe dyski twarde, napędy sieciowe oraz dane przeglądarek czy klientów poczty. Przechowywać kopie można oczywiście nie tylko lokalnie, ale także na NAS-ach, nośnikach wymiennych oraz w takich usługach, jak Dropbox, Dysk Google czy OneDrive.

W dobie debaty nad szyfrowaniem nie zabrakło także możliwości zabezpieczenia kopii swoich danych w zgodnie ze specyfikacją szyfrowania AES-256. Ponadto dostępne jest pokaźne spektrum opcji pozwalające na daleko idące dostosowanie kopii do indywidualnych potrzeb. Dostosować można nie tylko format, ale także rodzaj przyrostowej kopii czy określenie czasu przechowywania starszych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Program można już oczywiście znaleźć w naszej bazie programów. Oferuje on maksymalnie 40-dniowy okres, w którym można testować jego możliwości bezpłatnie. Po tym czasie możliwe jest zakupienie licencji, za którą przyjdzie zapłacić 50 dolarów bez centa.

25 kluczy na Ashampoo Backup Pro 10

Nie muszą tego robić nasi Czytelnicy, którzy wykazują się ponadprzeciętnym refleksem. Klucze licencyjne dla Ashampoo Backup Pro trafią bowiem do 25 osób, które skomentują niniejszy artykuł jako pierwsze. Powodzenia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (143)
Zobacz także