Assassin's Creed Rogue już 11 listopada trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3

Assassin's Creed Rogue już 11 listopada trafi na Xboksa 360 i PlayStation 305.08.2014 17:53
Assassin's Creed Rogue już 11 listopada trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3

Najnowsza odsłona bardzo popularnej serii Assassin's Creed zatytułowana Unity trafi tylko na komputery osobiste i konsole nowej generacji. Jednak posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 też dostaną produkcje, w której wcielą się w asasyna. Premiera Assassin's Creed Rogue przewidziana jest na 11 listopada tego roku.

Assassin's Creed Unity ma wprowadzić wiele zmian oraz znacząco odświeżyć oprawę graficzną, która teraz zostanie stworzona z myślą o konsolach nowej generacji, a także wydajnych komputerach. Niestety użytkownicy ciągle popularnych konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360, nie będą mieli możliwości zwiedzenia wirtualnego Paryża w Unity. Dla posiadaczy starszego sprzętu Ubisoft wyda zupełnie inną, nową odsłonę zatytułowaną Rogue, która wcześniej znana była pod nazwą kodową Comet.

350110891066550209

Według opublikowanych przez serwis Access the Animus ilustracji, pochodzących ze zwiastuna, który wyciekł, nowa edycja pojawi się 11 listopada na konsoli Microsoftu. Wówczas powinniśmy też zobaczyć wersję przeznaczoną na PlayStation 3. Prawdopodobnie w Rogue, tak samo jak w Assassin's Creed IV: Black Flag, ponownie stoczymy walki na lądzie oraz morzu. Otrzymamy nowego bohatera, o którym jeszcze niewiele wiemy. Możliwe, że będzie templariuszem lub byłym asasynem, który zwrócił się przeciwko bractwu. Niestety producent nadal nie potwierdził tych informacji.

350110891066681281

Prawdopodobnie więcej o Assassin's Creed Rogue dowiemy się na nadchodzących targach Gamescom. Obecnie wiemy, że nowa odsłona pojawi się na konsolach poprzedniej generacji, ale Ubisoft może zdecydować się na wydanie poprawionej wersji na Xboksa One oraz PS4. Zwłaszcza, że seria jest popularna i z pewnością ta odsłona sprzeda się bardzo dobrze na obu generacjach. Premiera Assassin's Creed Rogue 11 listopada na konsolach nowej generacji nie miałaby sensu, w końcu 28 października do sklepów trafia Unity.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)