Assassin’s Creed Rouge potwierdzony, nowy bohater będzie łowcą asasynów

Assassin’s Creed Rouge potwierdzony, nowy bohater będzie łowcą asasynów

Assassin’s Creed Rouge potwierdzony, nowy bohater będzie łowcą asasynów
06.08.2014 12:09, aktualizacja: 06.08.2014 12:29

Nowa odsłona Assassin’s Creed tworzona z myślą o konsolach poprzedniej generacji została oficjalnie potwierdzona. W Rouge na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 zagramy już 11 listopada tego roku.

Wczoraj informowaliśmy Was, że posiadacze konsol poprzedniej generacji nie zostaną pozostawieni przez Ubisoft. Zamiast Assassin’s Creed Unity, który ze względów technicznych nie pojawi się na ich sprzęcie, dostaną nową część zatytułowaną Rouge. Ze zwiastuna, który wyciekł do Internetu nie wiele można było się dowiedzieć, poznaliśmy tylko datę premiery i dowiedzieliśmy się, że dostaniemy nowego bohatera, którego tożsamość nadal była tajemnicą. Na oficjalną zapowiedź nie musieliśmy długo czekać, oprócz zwiastuna w dobrej jakości, poznaliśmy wiele nowych szczegółów.

Obraz

Potwierdziła się data premiery, Assassin’s Creed Rouge w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360 pojawi się 11 listopada tego roku. Akcja będzie rozgrywać się w XVIII wieku, zwiedzimy Nowy Jork, dolinę dzikich rzek, a także mroźne tereny północnego Atlantyku. Nowy bohater- Shay Patrick Cormac, młody członek bractwa asasynów, po tragicznych wydarzeniach odwraca się od braci. Głównym celem Cormaca stają się asasyni, którzy zwrócili się przeciwko niemu, postanawia zabić ich wszystkich, stając się najlepszym łowcą asasynów w historii.

Assassin’s Creed Rogue - World premiere cinematic trailer [PL]

Producenci obiecują, że Rouge będzie najmroczniejszą odsłoną serii. Naszych wrogów będziemy mogli eliminować z wykorzystaniem nowych broni, pojawi się wiatrówka, która posłuży do zabijania z bliskiej i dalekiej odległości. Ulepszony zostanie orli wzrok, który teraz powoli na wykrywanie asasynów kryjących się w tłumie, na dachach lub w cieniu. Usprawnień doczekają się bitwy morskie, pojawi się nowa broń, a walki będziemy toczyć na mroźnych wodach północnego Atlantyku, podczas bitwy będziemy mogli kryć się za górami lodowymi, a nasz okręt – Morrigana pozwoli na przebijanie się przez lodową krę.

Szykuje się kolejna, naprawdę dobra część serii. Interesująco zapowiada się konflikt głównego bohatera z bractwem, a same walki pomiędzy asasyni z pewnością będą niesamowite. Posiadacze konsol poprzedniej generacji nie muszą obawiać się, że ich przygoda z serią Assassin’s Creed już się zakończyła, właśnie doczekali się oficjalnej zapowiedzi części, która może okazać się jedną z lepszych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)