ASUS prezentuje nowe płyty główne z nowym intelowym czipsetem Z270 #CES2017

ASUS prezentuje nowe płyty główne z nowym intelowym czipsetem Z270 #CES2017

ASUS prezentuje nowe płyty główne z nowym intelowym czipsetem Z270 #CES2017

Na tegorocznych targach CES ASUS ogłosił premierę kompletnej linii płyt głównych Z270, zaprojektowanych dla procesorów Intel Core siódmej generacji. Znajdziemy tu najnowsze płyty główne do gier ROG Strix dla entuzjastów zwracających uwagę na styl, oraz zupełnie nową serię ASUS Prime, uwagę mogą przyciągnąć nowe płyty z serii ASUS TUF o stabilności 24/7 i zupełnie nowych opcjach przetaktowania.

Obraz

Seria płyt głównych ASUS do stacji roboczych również została przystosowana do rewolucji Z270, wg zapewnień producenta wszystkie płyty mają być naszpikowane wyjątkowymi technologiami pozwalającymi użytkownikom wycisnąć maksimum wydajności z najnowszych CPU Intela

Joe Hsieh, wiceprezes firmy ASUS oraz dyrektor generalny działu płyt głównych i planowania nowych produktów, powiedział: „Nasze poprzednie generacje zostały sprawdzone i były najczęściej nagradzane przez wiele szanowanych mediów, dowodząc, że ASUS jest marką numer jeden w płytach głównych. Robimy, co w naszej mocy, by zaoferować najlepiej sprzedające się, łatwe w użyciu, stabilne i godne zaufania płyty główne (Best-selling, Easy-to-use, Stable, Trusted) – stąd w skrócie zwiemy je BEST.

Obraz

Wszystko wskazuje, że tajwańska firma nie rzuca słów na wiatr. W najnowszych płytach ASUS znajdziemy takie nowości jak oświetlenie RGB Aura Sync, które pozwala nam samodzielnie dobrać kolor oświetlenia płyty co docenią szczególnie modderzy. Jednocześnie ASUS ogłosił współpracę z firmą Shapeways w celu uruchomienia specjalnego sklepu ASUS, w którym użytkownicy z całego świata mogą nabyć, pobrać i dostosować dowolne akcesoria drukowane w 3D, aby zmienić swoją płytę główną w niepowtarzalny i unikalny egzemplarz.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)