Asystent Google pomoże ci ubezpieczyć wakacje w PZU

Asystent Google pomoże ci ubezpieczyć wakacje w PZU

Asystent Google pomoże ci ubezpieczyć wakacje w PZU
Asystent Google pomoże ci ubezpieczyć wakacje w PZU
05.06.2019 12:25

Asystent Google w Polsce zdobył kolejną umiejętność, przygotowana specjalnie na wakacje. Z pomocą Asystenta można zaplanować bezpieczne wakacje.

PZU wdrożył do Asystenta Google swojego wirtualnego doradcę. Z jego pomocą możesz porozmawiać o ubezpieczeniu na planowaną podróż. By uruchomić akcję, trzeba poprosić Asystenta: „OK Google, porozmawiaj z PZU”.

Jak kupić ubezpieczenie na wakacje?

Wirtualny konsultant zacznie od zadania kilku pytań. Trzeba wskazać kraj docelowy, czas podróży, swój wiek i tak dalej. Na tej podstawie zaproponuje kilka ofert ubezpieczeniowych i poda szczegóły, w tym koszty leczenia objęte ubezpieczeniem. Ubezpieczenia pochodzą z oferty Wojażer.

Obraz

Po wybraniu konkretnej oferty można przekazać swój numer telefonu konsultantom PZU i zakończyć transakcję telefonicznie. Możliwe, że cena końcowa ubezpieczenia będzie się nieznacznie różnić, co wynika z bardziej szczegółowych parametrów podróży. Wstępny wybór oferty ubezpieczeniowej zajmuje minutę.

Już na miejscu Asystent Google ułatwi obsługę Map Google.

PZU wspiera startupy

– „Jako firma zaawansowana technologicznie przyglądamy się najnowszym rozwiązaniom z zakresu sztucznej inteligencji i często jako pierwsi na rynku finansowym je wdrażamy. Naszym celem jest bycie blisko klienta i umożliwienie mu szybkiego kontaktu z firmą, dlatego rozszerzamy kanały interakcji z konsumentami”. – mówi Roman Pałac, prezes PZU Życie SA.

Akcja PZU powstała przy współpracy z polskim startupem. Grupa PZU prowadzi program Ready for Startups, w ramach którego zaprasza do współpracy młode firmy. Współpraca odbywa się na trzech polach: wykorzystywanie dużych zbiorów danych, nowoczesna komunikacja z klientami oraz cyfryzacja procesów. PZU zyskuje nowoczesne rozwiązania, pomysłodawcy zaś wsparcie mentorów, dostęp do wiedzy i możliwość wdrożenia swojego dzieła na ogromną skalę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)