Avast 2018 – konkurs „Kamera hax0ra”. Co wydarzyło się w tajemniczym pokoju?

Avast 2018 – konkurs „Kamera hax0ra”. Co wydarzyło się w tajemniczym pokoju?04.10.2017 17:02
Avast 2018 – konkurs „Kamera hax0ra”. Co wydarzyło się w tajemniczym pokoju?

Dostępna jest już nowa wersja pakietu antywirusowego Avast. Wśród największych nowości wymienić należy mechanizm zarządzający uprawnieniami dostępu do kamery. Dzięki niemu nie będzie już konieczne zaklejanie wbudowanych w ramkę laptopa kamer. Z tej okazji dla Czytelników serwisu dobreprogramy przygotowaliśmy konkurs, w którym wygrać mogą notebooka Laptop Lenovo YOGA 520-14IKB, kubki dobrychprogarmów i oczywiście licencję na najbardziej rozbudowaną wersję pakietu Avast 2018.

Konkurs

Wszelkie informacje na temat szczegółów znajdziecie na naszej stronie na Facebooku. Tam także należy udzielać odpowiedzi na pytanie konkursowe. A przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego....

Na Wasze odpowiedzi, których udzielać należy pod konkursowy wpisem na Facebooku, czekamy do 8 października 2017 r. Rozstrzygnięcie nastąpi 11 października 2017. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. NagrodyWśród użytkowników, którzy odpowiedzą na pytanie konkursowe, wybierzemy aż 50 laureatów.

Lenovo YOGA 520-14IKB

Do zwycięzcy trafi konwertowalny laptop Lenovo YOGA 520-14IKB. [img=lenovo-yoga-520-14-subseries-feature-5-hd-screen]Urządzenie jest wyposażone w 14-calowy dotykowy ekran, który dzięki hybrydowej konstrukcji można obracać względem klawiatury o 360 stopni. W ten sposób wydajny laptop może w jednej chwili stać się tabletem.

10 × kubek dobrychprogramów

Dla kolejnych laureatów przygotowaliśmy dobroprogramowe kubki, o których unikalności, bezcennych właściwościach i najwyższej jakości krążą legendy.

50 × licencja na Avast Premier

Wszystkich 50 laureatów otrzyma także licencję na Avast Premier 2018 zyskujemy dostęp do wszystkich funkcji ochrony antywirusowej, zapory ogniowej, izolowanego środowiska testowego oraz nowej funkcji Webcam Shield.Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)