Awaria Facebooka. Nie działa Messenger oraz główna aplikacja (aktualizacja)

Awaria Facebooka. Nie działa Messenger oraz główna aplikacja (aktualizacja)

Awaria Facebooka i Messengera
Awaria Facebooka i Messengera
Źródło zdjęć: © Getty Images | Anadolu Agency
Karolina Kowasz
19.11.2021 18:11

Nie minęło jeszcze zbyt dużo czasu od ostatniej Facebooka, gdy użytkownicy muszą borykać się z kolejną. Ich zgłoszenia wskazują na problemy z działaniem nie tylko samego serwisu, ale także komunikatora Messenger.

Jak wynika ze zgłoszeń w serwisie Downdetector, problemy zaczęły się około godziny 17:40. W tym momencie zaczęła narastać liczba zgłoszeń od użytkowników, którzy nie byli w stanie zalogować się do serwisu lub skorzystać z aplikacji Messenger.

Problemy z aplikacją Messenger

Największe problemy użytkownicy odnotowują w przypadku aplikacji Messenger. O ile większość osób może się do niej zalogować, tak próba wysłania jakiejkolwiek wiadomości kończy się niepowodzeniem.

Co ciekawe, już od kilku dni użytkownicy Facebooka donosili o jego problemach. Strona miała zaliczać tzw. lagi, co więcej wiadomości także przychodziły i wysyłały się ze znaczącym opóźnieniem. Podobne problemy dotyczyły także powiadomień, które użytkownicy otrzymują za pomocą głównej aplikacji serwisu społecznościowego.

Przyczyna problemów

Facebook nie poinformował co może być przyczyną kolejnej awarii. Oznacza to, że ciężko przewidzieć kiedy zostanie naprawiona. Kiedy tylko problem zostanie rozwiązany, poinformujemy o tym za pomocą aktualizacji powyższego tekstu.

Aktualizacja godz. 18:28

Meta, znana wcześniej jako Facebook, naprawiła już awarię swojego serwisu oraz przypisanych mu aplikacji. Jeżeli jednak u wybranych użytkowników nadal istnieją problemy z usługami, powinny one ustąpić w ciągu kilku minut.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)