Awaria Instagrama. Nie działa aplikacja i logowanie do strony (aktualizacja)

Awaria Instagrama. Nie działa aplikacja i logowanie do strony (aktualizacja)

Mapa awarii
Mapa awarii
Źródło zdjęć: © downdetector
Karolina Kowasz
02.09.2021 12:37

Należący do Facebooka Instagram po raz kolejny zaliczył poważną awarię. Zgodnie z doniesieniami użytkowników występują problemy z działaniem aplikacji, wysyłaniem zdjęć i logowaniem.

Jak pokazują wykresy w serwisie downdetector, użytkownicy z wielu miast w Polsce zgłaszają problemy z działaniem strony i aplikacji Instagram. Problemy mają dotyczyć nie tylko wysyłania i odbierania zdjęć, ale także działania samego programu. Niektóre osoby, jak wynika z pozostawionych przez nie komentarzy, mają problem nawet z wejściem na stronę platformy.

Osoby zajmujące się profesjonalnie prowadzeniem kont na Instagramie informują, że nie są w stanie sprawdzić statystyk ani wysyłać i odpowiadać na wiadomości użytkowników. Podobny problem mają także inne osoby korzystające z aplikacji. Przesyłanie zdjęć celem zamieszczenia ich na profilu także nie jest możliwe do zrealizowania.

Liczba zgłoszeń dotyczących awarii należącego do Facebooka Instagrama nadal rośnie lawinowo. Na obecną chwilę wygląda na to, że mamy do czynienia ze sporą awarią. Ciężko jest więc powiedzieć kiedy platformie uda się z nią uporać. O wszelkich nowościach w temacie będziemy informować.

Aktualizacja, godz. 13:26

Od momentu publikacji tekstu, liczba zgłoszeń w serwisie Downdetector zdążyła zwiększyć się trzykrotnie. Użytkownicy donoszą, że zarówno aplikacja, jak i strona przestały całkowicie działać.

Doniesienia ze świata wskazują, że problem nie dotyczy tylko naszego kraju. Zgodnie z informacjami problemy z Instagramem odnotowują miliony użytkowników na całym świecie, co może wskazywać na dużą, poważną awarię. Ciężko więc ocenić kiedy Facebookowi uda się naprawić swoją usługę.

Aktualizacja, godz. 14:07

Dane płynące od użytkowników wskazują, że awaria została naprawiona. Ilość zgłoszeń w serwisie Downdetector sukcesywnie spada i coraz więcej osób informuje, że udało im się odzyskać dostęp do konta. Jeżeli więc nadal macie problemy z działaniem Instagrama, to sytuacja powinna się poprawić w ciągu kilku najbliższych chwil.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (158)