Awaria internetu UPC. Brak dostępu do sieci m.in. w Gdyni i Gdańsku (aktualizacja)

Awaria internetu UPC. Brak dostępu do sieci m.in. w Gdyni i Gdańsku (aktualizacja)

Awaria internetu UPC
Awaria internetu UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
09.06.2021 16:11

Internet UPC nie działa, między innymi w Warszawie, Szczecinie, Gdyni, Gdańsku i Bydgoszczy - wynika z raportów w serwisie downdetector. Awaria wydaje się być poważna, bo nasila się po raz trzeci w ciągu ostatnich kilkudziesięciu minut.

Użytkownicy internetu UPC skarżą się na brak dostępu do sieci. Według najnowszych komentarzy i raportów w serwisie downdetector, problem jest aktualny głównie w dużych miastach w północnej części kraju.

Problemy z internetem UPC wydają się być jednak poważne. Z historii zgłoszeń wynika, że pierwsze problemy pojawiły się dzisiaj około godziny 13:00 i szybko ustały, by później dotknąć większą liczbę odbiorców tuż przed godziną 15:00. Obecnie (godz. 16:10), do serwisu ponownie spływają raporty i w tym momencie jest ich już ponad 1400.

Nasila się "trzecia fala" awarii internetu UPC w ostatnich godzinach.
Nasila się "trzecia fala" awarii internetu UPC w ostatnich godzinach.© downdetector

Co ciekawe, w mediach społecznościowych UPC odnosi się do problemów z internetem indywidualnie, prosząc konkretnych klientów o zgłaszanie swoich usterek w wiadomościach prywatnych. Do oficjalnego potwierdzenia awarii jak na razie nie dotarliśmy. Będziemy śledzić temat i aktualizować niniejszą publikację na bieżąco.

Aktualizacja, godz. 16:55

Jak wynika z raportów w serwisie downdetector, awaria internetu UPC najprawdopodobniej jest już - przynajmniej częściowo - opanowana. Wciąż jednak do serwisu spływa ponad 100 zgłoszeń co kilkadziesiąt minut.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)