Awaria Multimedia Polska. Nie działają telewizja i internet

Awaria Multimedia Polska. Nie działają telewizja i internet

Awaria internetu Multimedia Polska
Awaria internetu Multimedia Polska
Źródło zdjęć: © downdetector
30.07.2021 15:45

Multimedia Polska zmaga się z awarią sieci. 30 lipca 2021 roku około godziny 15 ludzie w całej Polsce zaczęli masowo zgłaszać problemy z usługami dostarczanymi przez Multimedia Polska.

W serwisie Downdetector można sprawdzić aktualną liczbę zgłoszeń awarii internetu i telewizji dostarczanych przez Multimedia Polska. W ciągu kilku chwil liczba zgłoszeń wzrosła do ponad 400. Internet od Multimedia Polska nie działa w wielu miejscach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Częstochowa, Łódź, Szczecin, Ełk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Płock, Toruń czy Bydgoszcz. Usterka zgłaszana jest na terenie całego kraju.

Awaria internetu Multimedia Polska

W komentarzach na serwisie Downdetector można przeczytać, że problemy trwają od jakiegoś czasu. Internet i telewizja albo nie działają w ogóle, albo transmisja danych jest znacznie wolniejsza niż powinna.

Awaria Multimedia Polska
Awaria Multimedia Polska

Firma Multimedia Polska nie udostępniła jeszcze żadnej informacji, która wyjaśniałaby przyczyny awarii. Redakcja Dobreprogramy będzie monitorować sprawę. Wysłaliśmy zapytanie do koordynatora ds. PR firmy w sprawie przyczyny awarii i oczekujemy na odpowiedź.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)