Awaria Multimedia Polska. Nie działają telewizja i internet

Awaria Multimedia Polska. Nie działają telewizja i internet30.07.2021 15:45
Awaria internetu Multimedia Polska
Awaria internetu Multimedia Polska
Źródło zdjęć: © downdetector

Multimedia Polska zmaga się z awarią sieci. 30 lipca 2021 roku około godziny 15 ludzie w całej Polsce zaczęli masowo zgłaszać problemy z usługami dostarczanymi przez Multimedia Polska.

W serwisie Downdetector można sprawdzić aktualną liczbę zgłoszeń awarii internetu i telewizji dostarczanych przez Multimedia Polska. W ciągu kilku chwil liczba zgłoszeń wzrosła do ponad 400. Internet od Multimedia Polska nie działa w wielu miejscach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Częstochowa, Łódź, Szczecin, Ełk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Płock, Toruń czy Bydgoszcz. Usterka zgłaszana jest na terenie całego kraju.

Awaria internetu Multimedia Polska

W komentarzach na serwisie Downdetector można przeczytać, że problemy trwają od jakiegoś czasu. Internet i telewizja albo nie działają w ogóle, albo transmisja danych jest znacznie wolniejsza niż powinna.

Awaria Multimedia Polska
Awaria Multimedia Polska

Firma Multimedia Polska nie udostępniła jeszcze żadnej informacji, która wyjaśniałaby przyczyny awarii. Redakcja Dobreprogramy będzie monitorować sprawę. Wysłaliśmy zapytanie do koordynatora ds. PR firmy w sprawie przyczyny awarii i oczekujemy na odpowiedź.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)