Awaria UPC. Tysiące użytkowników nie mogą skorzystać z Internetu (aktualizacja)

Awaria UPC
Awaria UPC
Karolina Kowasz

28.10.2021 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz kolejny w tym roku UPC zmaga się z poważną awarią przez którą tysiące osób straciły dostęp do internetu. Problem zaczął się tuż po godzinie 12:30 i w chwili pisania niniejszego tekstu cały czas się nasila.

Jak wynika z raportów serwisu Downdetector, awaria jest zauważalna głównie w dużych miastach, w tym Warszawie, Krakowie i Gdynii. Niektórzy użytkownicy sygnalizują, że problemem nie jest wyłącznie brak internetu, ale także telewizji UPC.

Raport serwisu Downtedector

Jak widać na wykresie, problemy z usługami UPC rozpoczęły się około godziny 12:30. Wtedy to zgłoszenia od użytkowników, którzy mają problem z dostępem do usług tego operatora, zaczęli masowo raportować o braku możliwości skorzystania z nich.

Wykres awarii UPC
Wykres awarii UPC

Biorąc pod uwagę stale rosnącą liczbę zgłoszeń niezadowolonych klientów, na tę chwilę nie zanosi się na rychły koniec awarii. Już w ciągu ostatnich kilku dni można było zauważyć problemy z działaniem internetu w UPC, ale mimo wszystko był to znacznie mniejszy problem niż obecnie występuje.

Skala problemu

Ponieważ na stronie operatora nie pojawiła się, póki co, żadna oficjalna informacja na ten temat, trudno powiedzieć, co jest przyczyną awarii i jak długo potrwa usuwanie jej skutków. Pozostaje mieć nadzieję, że UPC upora się z awarią jak najszybciej. Będziemy informować o wszelkich zmianach w tej sprawie za pomocą aktualizacji artykułu.

Aktualizacja, godz. 13:58

Informacje z strony UPC podają, że w wielu miejscach mogą występować utrudnienia w korzystaniu z usług. Zależnie od miejsca, w którym mieszkamy, godzina naprawienia awarii może się różnić, jednak w większości przypadków przysłanych nam przez użytkowników, czas naprawy został wyznaczony na godzinę 16:00.

Awaria UPC
Awaria UPC

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)