Awaria usług UPC. Nie działa internet i telewizja (aktualizacja)

Awaria usług UPC. Nie działa internet i telewizja (aktualizacja)

UPC
UPC
Źródło zdjęć: © East News | Jakub Kaminski
03.12.2021 08:06

3 grudnia w godzinach porannych doszło do awarii usług UPC. Pojawiają się liczne zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem internetu oraz telewizji.

3 grudnia od około godziny 6:00 klienci zgłaszają problemy z usługami UPC. Według danych z serwisu Downdetector najczęściej zgłaszane są problemy z internetem, ale problem dotyczy także usług telewizyjnych.

Zakres awarii usług UPC jest szeroki. Zgłoszenia pochodzą z Wrocławia, Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, a także z regionu aglomeracji śląskiej. Firma nie wydała w tej chwili żadnego oficjalnego oświadczenia, ale jej klienci mogą sprawdzić stan usług w swoim rejonie. Po ich sprawdzeniu można się dowiedzieć, na kiedy planowane jest usunięcie awarii. W przypadku Wrocławia informacja mówi o godzinie 12:00 3 grudnia.

Aktualizacja

Klienci UPC informują, że awaria została usunięta. W związku z tym zarówno internet, jak i telewizja, dostarczane przez firmę, powinny działać be zarzutów.

Awaria UPC
Awaria UPC© Downdetector

Komentarze klientów UPC, które można przeczytać na serwisie Downdetector, wskazują, że problemy z usługami były już odczuwalne od kilku dni. Większość komentarzy dotyczy działających niepoprawnie usług telewizyjnych, ale pojawiają się też skargi na działający niepoprawnie internet.

Awaria UPC
Awaria UPC© dobreprogramy

Będziemy monitorować sprawę, a o zmianach w sytuacji dotyczącej stanu usług UPC poinformujemy w aktualizacjach tego wpisu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)