Awaria w banku ING. Występują problemy z logowaniem i płatnościami kartą

Strona głównaAwaria w banku ING. Występują problemy z logowaniem i płatnościami kartą
06.05.2021 12:18
Awaria w banku ING
Awaria w banku ING
Źródło zdjęć: © WP

Klienci ING Bank Polska zgłaszają liczne problemy z logowaniem się do bankowości internetowej oraz mobilnej. Część osób ma również problemy z płatnościami kartą.

bEKcOoXV

Awaria wydaje się być naprawdę poważna, ponieważ w zaledwie kilka minut z w serwisie downdetector.pl pojawiło się aż 2700 zgłoszeń, a z każdą minutą dochodzą kolejne. Klienci zgłaszają przede wszystkim problemy z logowaniem się na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Część osób ma również problem, by skontaktować się z infolinią banku. 

353607830302916044
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

Należy pamiętać, że serwis downdetector.pl zbiera informacje na podstawie zgłoszeń użytkowników, tak więc rzeczywista skala problemu może być o wiele większa. W momencie pisania tego artykułu ING Bank Polska nie podał jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu. 

bEKcOoXX

Dodatkowo część użytkowników zwróciła uwagę na problemy z płatnościami kartą, ale nie wiadomo czy obie awarie są ze sobą powiązane. Pozostaje mieć nadzieję, że bank upora się szybko z tym problemem, zwłaszcza że to pierwsza od dłuższego czasu awaria ING. Będziemy was informować o rozwoju sytuacji. 

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKcOoYT