Awaria w UPC. Klienci zgłaszają problem z dostępem do internetu

Awaria w UPC. Klienci zgłaszają problem z dostępem do internetu17.01.2021 21:53
Awaria w UPC. Klienci zgłaszają problem z dostępem do internetu

Jak wynika z danych zebranych w serwisie downdetector.pl, klienci UPC mają poważne problemy z dostępem do internetu. Przez cały dzień napływały zgłoszenia, ale w godzinach wieczornych ich liczba osiągnęła apogeum. Dodatkowo część użytkowników zgłasza również problemy z telewizją.

Problemy z dostępem do internetu UPC zaczęły się w godzinach porannych, ale zgłoszenia napływają regularnie przez cały dzień. Wieczorem ich liczba gwałtownie wzrosła, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ to czas, kiedy większość z nas zasiada do komputera.

[img=awari]

Najwięcej zgłoszeń dotyczących awarii napłynęło z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz pozostałych dużych miast. Niestety jest to już kolejna potencjalna awaria, z którą borykają się klienci w ostatnich dniach. Kilkaset zgłoszeń na temat niedziałającego internetu z UPC pojawiło się 14, 15 i 16 stycznia.

Na stronie UPC oraz na profilach w mediach społecznościowych nie znaleźliśmy potwierdzenia, czy operator wie o awarii oraz, czy pracuje nad jej rozwiązaniem. Jeżeli uda nam się uzyskać jakieś informacje, zaktualizujemy tekst. Należy pamiętać, że serwis downdetector.pl opiera swoje informacje jedynie o dane zgłoszone przez samych użytkowników, więc problem z dostępem do internetu może być znacznie większy.

[facebook=https://www.facebook.com/dobreprogramy/posts/10158043790035686]

Ten weekend obfitował w pomniejsze awarie i utrudnienia. Większość dużych banków zaplanowała przerwy techniczne, o czym nie zawsze informowano klientów z odpowiednim wyprzedzeniem. To spowodowało, że serwis downdetector.pl odnotował liczne zgłoszenia dotyczące awarii systemów bankowych. Dodatkowo problemy z internetem zgłaszało też część klientów Orange, Vectry, T-Mobile czy Plusa. Jednak wygląda na to, że były to chwilowe lub lokalne trudności, ponieważ liczba zgłoszeń nie była duża.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)