Battlefield 3 dostępny za darmo na Origin

Battlefield 3 dostępny za darmo na Origin29.05.2014 10:14

Electronic Arts udostępniło za darmo kolejną grę. Tym razem możemy dodać do naszej kolekcji Battlefielda 3. Niestety promocja potrwa tylko do 3 czerwca.

Akcja Wyjątkowy Prezent ma na celu ocieplenie wizerunku EA wśród graczy. W ramach tej promocji dostaliśmy już świetny horror — Dead Space oraz Plants vs. Zombies, ciekawą produkcję typu lane defense. Po Dead Space, gracze oczekiwali kolejnego wielkiego tytułu, więc sporo osób było zawiedzionych, gdy miesiąc temu za darmo dostaliśmy prostą produkcję, polegającą na nietypowej obronie domu przed zombie. Chociaż sądzę, że narzekania były bezpodstawne, ponieważ ja przy Plants vs. Zombies spędziłem sporo czasu i grało mi się naprawdę świetnie.

350108694761138113

Wszyscy niezadowoleni z poprzedniej gry teraz raczej nie powinni narzekać, ponieważ za darmo możemy pobrać jedną z najpopularniejszych produkcji od Electronic Arts. Na platformie Origin do 3 czerwca tego roku, dostępny jest Battlefield 3 czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych strzelanek ostatnich lat.

Produkcja została stworzona przez EA DICE, studio znane między innymi z Mirror’s Edge oraz innych gier z serii Battlefield. W trzeciej części tej popularnej serii FPS mamy do wyboru kampanie dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy. To właśnie multiplayer zapewnił tej grze dużą popularność. W trybie dla wielu graczy do dyspozycji dostaliśmy cztery klasy: szturmowca, żołnierza wsparcia, inżyniera i zwiadowcę. Każda z postaci spełnia ważną rolę podczas sieciowej rozgrywki, ponieważ dysponuje specjalnymi umiejętnościami, często niezbędnymi w drużynie. W dniu premiery Battlefield 3 z pewnością był jedną z najlepiej wyglądających gier, a to dzięki silnikowi Frostbite 2.0, który pozwolił na tworzenie bardzo dobrych animacji oraz ogromnych map, które niemal w całości możemy niszczyć.

Battlefield 3 | 12 Minutes Of Gameplay

Myślę, że teraz większość graczy powinna być zadowolona z udostępnionej za darmo gry. Jeśli ktoś nie miał styczności z Battlefield 3, polecam jak najszybciej sięgnąć po ten tytuł, ponieważ potrafi dostarczyć wiele godzin świetnej rozgrywki w trybie multiplayer oraz ciekawą historię w kampanii dla jednego gracza. Jeśli chcemy skorzystać z tej promocji, musimy posiadać konto na platformie Origin, natomiast klienta, niezbędnego do zainstalowania gry, pobierzecie z naszej bazy programów. Promocja potrwa tylko do 3 czerwca, więc warto się pośpieszyć.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (139)