BEAM na weekend – może nie labirynt śmierci, ale i tak jest niebezpiecznie

BEAM na weekend – może nie labirynt śmierci, ale i tak jest niebezpiecznie14.01.2017 08:26
BEAM na weekend – może nie labirynt śmierci, ale i tak jest niebezpiecznie

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy BEAM – sympatyczną, bezpłatną platformówkę 2D stawiającą na zręczność i logiczne myślenie. Utrzymana nieco w stylu retro pozycja prezentuje łatwe w opanowaniu zasady i prosty schemat działania – lecz nie oznacza to wcale, że jest łatwa do przejścia.

Pokierujemy tu ruchami pewnego jegomościa, którego głównym zadaniem jest dotarcie w jednym kawałku do wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

BEAM | DigiPen Institute of Technology Singapore

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Atutem naszego bohatera jest umiejętność teleportacji w konkretne, wybrane miejsce na planszy z wykorzystaniem luster i teleportów. Musi on jednak uważać na wszędobylskie, niebezpieczne lasery i ruchome platformy.

Wraz z trwaniem rozgrywki poziom trudności wzrasta, wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a w każdym kolejnym układzie czekają coraz bardziej karkołomne zadania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Stanowi on dobre połączenie gry logicznej, platformowej i zręcznościowej prezentując jednocześnie wiele ciekawych aspektów typowych dla wymienionych gatunków.

Grę BEAM można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)