Będą opóźnienia w premierze Final Cut Studio

01.10.2010 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Możliwe, że wydanie kolejnej wersji Final Cut Studio przesunie się na przyszły rok. W późniejszym czasie miałyby być wprowadzone też bardziej gruntowne zmiany w interfejsie pakietu.

Według niepotwierdzonych informacji podanych przez serwis Hardmac, aktualizacja pakietu Final Cut Studio do profesjonalnej obróbki multimediów może ulec opóźnieniom. Dotychczas planowana na koniec tego roku, przesunie się zapewne na 2011. Powodem mają być spore komplikacje podczas prac nad pakietem - niestety, nie wiadomo jakie. Hardmac sugeruje również, że poważniejsze zmiany czekają Final Cut Studio dopiero w 2013 roku. Apple przesunął podobno pomysł ujednolicenia interfejsu programów, co spowodowane było różnicami w wizji pakietu między poszczególnymi zespołami pracującymi nad jego rozwojem.

Powodem opóźnień w pracach nad Final Cut Studio miałoby być też przeniesienie części pracowników do działu iOS. System przeznaczony dla urządzeń przenośnych Apple jest obecnie priorytetem dla firmy. Nie ma się zresztą czemu dziwić, smartfony iPhone, iPody, a ostatnio tablety iPad to jedne z najchętniej kupowanych produktów z logiem nadgryzionego jabłka. Najwyraźniej cierpią na tym inne projekty, jak choćby skierowany dla węższej grupy odbiorców Final Cut Studio.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)