Będą spore zmiany w Windows Live Hotmail

Będą spore zmiany w Windows Live Hotmail

Wojciech Kowasz
25.01.2010 13:43, aktualizacja: 25.01.2010 19:34

Serwis LiveSide dotarł do informacji, z których wynika, że wraz ze zbliżającą się kolejną odsłoną usług Live pojawi się sporo zmian w hostowanej poczcie Windows Live Hotmail.

O tym, że wraz z wydaniem Wave 4 w programie Windows Live Mail pojawi się znany z Outlooka 2010 widok konwersacji wiadomo już od jakiegoś czasu. Teraz funkcja ta razem z flagowaniem wiadomości ma się pojawić też w Hotmailu, czyli opcje te będą dostępne bezpośrednio z przeglądarki. Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o flagowanie wiadomości, to nie jest to jakaś spektakularna nowość w samym kliencie poczty - już dzisiaj wiadomości lokalnie można oznaczać flagami. Teraz w Wave 4 jednak flagi zapisywane będą bezpośrednio na serwerze i dzięki temu można będzie je synchronizować, również z innymi urządzeniami.

W Hotmailu pojawią się także wirtualne foldery, które umożliwią szybki podgląd oflagowanych e-maili albo np. tych z załącznikami. Zniknie z kolei funkcja, z której niewielu użytkowników tak naprawdę korzystało, a mianowicie strona Hotmail Today. Informacje tam wyświetlane zostaną przeniesione na stronę główną Windows Live.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)