BenQ już nieco inaczej się ZOWIE. Mamy kolejny konkurs #IEM2016

BenQ już nieco inaczej się ZOWIE. Mamy kolejny konkurs #IEM201605.03.2016 19:21
BenQ już nieco inaczej się ZOWIE. Mamy kolejny konkurs #IEM2016

Firma BenQ doskonale kojarzona jest z produkcji monitorów komputerowych, a także od wielu lat wspiera e-sportowców. W zeszłym roku, po przejęciu marki ZOWIE GEAR, zdecydowała się pod tą właśnie ciekawą nazwą skoncentrować się na produktach dla profesjonalnych graczy. W ofercie znajdziemy różnorakie myszki, podkładki, teflonowe nóżki gryzoni na wymianę, obciążniki na kable czy zaawansowane systemy audio USB.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Karta dźwiękowa USB VITAL to jedna z większych ciekawostek sprzętowych na stoisku firmy na IEM 2016. Stylowe pudełeczko zaprojektowane zostało z myślą o prostocie użytkowania, a więc bez niepotrzebnego walczenia ze sterownikami, wielu opcjach dostosowania go pod siebie oraz jakości dźwięku, na której zawsze można polegać. Podpinamy je bez kombinowania do dowolnego PC turniejowego i zawsze mamy na nim swoje ustawienia dźwięku. Ma wejście na mikrofon i słuchawki plus dwa wyjścia, także na głośniki. Steruje się nim dotykowo, są bardzo jasne w odczycie ikonki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z drugiej strony, sporą uwagę poświęca się na IEM Expo myszkom komputerowym. Są różnych rozmiarów modele z serii EX (ergonomiczne dla praworęcznych), potem FK (uniwersalne) oraz ZA, aż w trzech wariantach. Poza tym znajdziecie tu oczywiście liczne turnieje w gry komputerowe, a nawet spotkać można przechadzające się gwiazdy cosplay'u. BenQ ma stoisko zaraz obok drugiej sceny głównej w pobliskim MCK. Warto zauważyć, że z okazji wydarzenia ceny niektórych moitorów stopniały aż o 20%.

Konkurs!

Mamy dla czytelników koszulkę ZOWIE z zestawem gadżetów. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do wykazania się inwencją oraz wypełnienia banalnego zadania. Prosimy wymyślić śmieszną nazwę dla myszki komputerowej.

350173766737225665

Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybierzemy najbardziej wg. nas intrygującą. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (121)