Beta Mac OS X 10.6.5 w rękach testerów

Beta Mac OS X 10.6.5 w rękach testerów

15.10.2010 12:16

Dziś do testerów trafiła siódma Beta systemu Mac OS X 10.6.5. To wydanie oznaczono symbolem 10H555 i prawdopodobnie jest to ostatnia wersja testowa przed wydaniem najnowszej stabilnej wersji systemu Apple.

Według Apple ta wersja systemu nie posiada żadnych udokumentowanych poważnych błędów, ale też nie wprowadza znaczących zmian. Testerów poproszono o zwrócenie szczególnej uwagi na zachowanie TimeMachine, odtwarzacza QuickTime, obsługę urządzeń USB, drukowanie i grafikę 3D. W tym wydaniu Mac OS X poprawiono również obsługę książki adresowej, w szczególności kopiowanie kontaktów do kalendarza iCal. Oficjalna lista poprawek w tej wersji systemu obejmuje również poprawę pracy z serwerami Microsoft Exchange, sposobu wyświetlania informacji z Wikipedii w Słowniku, wyświetlania czcionek OpenType, działania VoiceOver z Safari 5, a także szyfrowanie SSL danych wysyłanych na iDisk i kilka innych.

Według analityków premiera stabilnej wersji Mac OS X 10.5.6 może mieć miejsce na konferencji prasowej 20 października, ale Apple nie podaje oficjalnej daty, więc trudno przewidzieć z całą pewnością kiedy nowa wersja systemu trafi do użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)