Bezpłatna aktualizacja F-Secure do wersji 2010

Bezpłatna aktualizacja F-Secure do wersji 2010

15.09.2009 13:54

F-Secure, producent rozwiązań do ochrony danych, uruchomił automatyczny upgrade do wersji oprogramowania 2010. Użytkownicy poprzedniej wersji dostaną powiadomienie o możliwości pobrania nowego pakietu, który dostępny jest od początku września.

Automatyczny upgrade rozpoczął się w nocy i obejmuje również użytkowników w Polsce. Użytkownicy, którzy skorzystają z możliwości automatycznego upgrade’u będą chronieni przez nową wersję oprogramowania do czasu wygaśnięcia swojej licencji. Plik instalacyjny zostanie zapisany na komputerze, po czym pojawi się okno z komunikatem dotyczącym aktualizacji. Osoby posiadające licencję na programy F-Secure mogą również pobrać nową wersję ze strony producenta, gdzie znajduje się instrukcja jak ją poprawnie zainstalować. Automatyczny upgrade obejmuje rozwiązania F-Secure Internet Security oraz F-Secure Antywirus. Użytkownicy posiadający pakiet bezpieczeństwa od jednego z współpracujących z fińską firmą dostawców Internetu, otrzymają aktualizację w uzgodnionym z operatorem terminie.

F-Secure Internet Security 2010 oraz F-Secure Anti-Virus 2010 w wersjach testowych pobrać można w działach: Pakiety zabezpieczające i Programy antywirusowe

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)