Bezpłatne uaktualnienie do Parallels Desktop 5 for Mac

Wojciech Kowasz

27.01.2010 16:10, aktual.: 28.01.2010 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu pojawił się Parallels Desktop 5 for Mac w polskiej wersji językowej. W związku z tym dla użytkowników, którzy posiadają licencję na poprzednią wersję rusza właśnie specjalna promocja umożliwiająca uzyskanie bezpłatnego uaktualnienia.

Promocja dotyczy wszystkich, którzy w okresie od 1 października 2009 do 31 stycznia 2010 kupili licencję na polską wersję Parallels Desktop 4.0 for Mac. W czasie trwania akcji, czyli do 15 lutego br. mogą oni bezpłatnie uzyskać uaktualnienie do najnowszej wersji 5.0. Wystarczy jedynie wypełnić formularz on-line na stronie producenta podając podstawowe dane kontaktowe, klucz licencyjny wersji 4.0 i zdjęcie bądź skan dowodu zakupu.

Parallels Desktop to wiodące oprogramowanie do tworzenia i uruchamiania maszyn wirtualnych na komputerach Mac opartych o procesory Intel. W skrócie, Parallels Desktop pozwala uruchamiać inne systemy operacyjne bez ponownego uruchamiania komputera, dając systemom-gościom możliwość korzystania z różnych urządzeń podłączonych do komputera-gospodarza (peryferia USB, zasoby dyskowe, drukarki, karta graficzna, napęd optyczny itd.). Dzięki temu, pracując na Mac OS X, można łatwo używać takich programów, jak Microsoft Office, oraz grać w gry dostępne tylko dla Windows. Parallels Desktop dostępny jest także w wersji dla Windows i Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)