Bezpłatny NaviExpert na Święta

Bezpłatny NaviExpert na Święta

22.12.2010 14:23, aktualizacja: 22.12.2010 14:36

NaviExpert, producent nawigacji GPS dla telefonów komórkowych, przyzwyczaił nas już do promocyjnego, bezpłatnego udostępniania nawigacji na czas świąt czy "długich weekendów". Tym razem również zainteresowani świątecznym nawigowaniem przez telefon komórkowy będą mogli skorzystać z NaviExperta za darmo. Należy jednak pamiętać, że może to być związane z opłatami za transmisję danych pobieranymi przez operatora.

NaviExpert jest systemem nawigacji GPS online - wszystkie dane konieczne do wytyczenia trasy są pobierane bezpośrednio z Sieci. Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z funkcji Community Traffic wspomagającej omijanie korków. Ponadto nawigacja ostrzega kierowcę o lokalizacji fotoradarów, omija remontowane odcinki dróg i informuje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i sportowych. NaviExpert wyświetla kolejne odcinki trasy na mapie w trybie 2D lub 3D i wydaje kierowcy komendy głosowe. Od wersji 6.0 rozszerzono możliwości NaviExpert o nawigację pieszą, nawigację Cell ID wykorzystującą sieci GSM zamiast sygnału GPS, funkcję szacowania zużycia paliwa i nowe głosy lektora.

Nawigacja NaviExpert odkodowana będzie w dwóch okresach: od 23.12 (godzina 18.00) do 27.12 (12.00) oraz od 30.12 (18.00) do 2.01 (22.00). Nawigowanie wymaga pobrania mobilnej mapy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)