BH-121 - bezprzewodowe słuchanie muzyki wg Nokii

BH‑121 - bezprzewodowe słuchanie muzyki wg Nokii

BH-121 - bezprzewodowe słuchanie muzyki wg Nokii
09.12.2013 21:15, aktualizacja: 09.12.2013 23:28

Nokia oficjalnie przedstawiła nowy zestaw do słuchania muzyki - BH-121. Wyróżnia się on kolorystyką podobną do Lumii i wykorzystuje Bluetooth oraz NFC w celu bezprzewodowej komunikacji ze smartfonem.

Obraz

BH-121 to małe, kwadratowe pudełeczko o niewielkich wymiarach (bok ma 39 mm i tylko 12 mm grubości, całość waży ok 15 gramów). Na obudowie znajduje się główny przycisk do odbierania rozmów i uruchamiania utworów, z boku umieszczono pozostałe przyciski do ustawienia głośność i zmiany ścieżki. Urządzenie posiada klips do przypięcia całości do ubrania. W pudełku znajdziemy także standardowe słuchawki WH-208, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć własne słuchawki stereofoniczne. Zestaw współpracować będzie z każdym smartfonem posiadającym Bluetooth. Użytkownicy Lumii będą dodatkowo mogli przypiąć odpowiedni kafelek do ekranu startowego i monitorować stan baterii oraz status podłączenia BH-121 (stad też zaktualizowano aplikację akcesoria w markecie). Wbudowana bateria pozwoli na 6 godzin rozmów/słuchania muzyki.

Obraz

Zestaw ma kosztować 39 euro, a sprzedaż rozpocznie się w ciągu najbliższych dni. Konkurencja posiada podobne modele urządzeń, w nieznacznie niższych cenach. Nokia chce jednak przekonać przyszłych użytkowników designem i łatwością obsługi. Osiągnąć sukces będzie bardzo trudno, aczkolwiek całość prezentuje się bardzo świeżo i rzuca się w oczy wśród innych tego typu urządzeń. Warto dodać, że pięć sztuk BH-121 można wygrać w konkursie na blogu Nokii.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)