Biedronka z nową aplikacją Moja Biedronka. Zamiast karty wystarczy smartfon

Biedronka z nową aplikacją Moja Biedronka. Zamiast karty wystarczy smartfon

Biedronka otrzyma nową aplikację /fot. GettyImages
Biedronka otrzyma nową aplikację /fot. GettyImages
Arkadiusz Stando
05.03.2021 14:50

Karta Moja Biedronka działa już od 2016 roku. Do programu dołączyło już 10 milionów ludzi. Wkrótce, dostęp do swojej karty będzie można uzyskać z pomocą aplikacji na smartfonu.

Moja Biedronka to program lojalnościowy oferowany przez grupę Jeronimo Martins. Właściciele tej karty otrzymują specjalne rabaty w sklepach sieci Biedronka. Jeśli odwiedzacie Biedronkę, to z pewnością byliście pytani o jej posiadanie. Kasjerzy praktycznie zawsze o niej wspominają.

Biedronka wprowadzi nową aplikację dla swoich klientów

Większość dużych sieci sklepów posiada swoje aplikacje. Najlepszymi przykładami są popularne: Lidl Plus, Auchan Polska, Żappka, Mój Carrefour czy Rossmann PL. Jest ich oczywiście znacznie więcej. Dyskonty sieci Biedronka cieszą się sporą popularnością, ale brak im odpowiedniej aplikacji. Istnieje owszem "Twoja Biedronka", dostępna w Sklepie Play i App Store.

Problem jest fakt, że nikt nie chce z niej korzystać. Aplikacja posiada fatalnie zaprojektowany UI i nie zasługuje nawet na miano pomocnej. Aktualnie w Sklepie Play jej ocena wynosi 2,6/5, a w przypadku AppStore jest jeszcze gorzej bo zaledwie 1,4/5. Z tego względu zarząd Jeronimo Martins podjął decyzję o wydaniu nowej aplikacji – informuje serwis Newseria.

Niewiele wiemy o nowej aplikacji Biedronki, ale będzie w niej dostępna cyfrowa wersja karty lojalnościowej. To już będzie spore ułatwienie dla klientów dyskontu. Aktualnie muszą oni pamiętać o noszeniu ze sobą karty Moja Biedronka lub podawać numer telefonu przy kasie. To nie tylko niekomfortowe ale i niebezpieczne. O samej karcie nie tylko trudno pamiętać, ale też łatwo ją po prostu zgubić.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (121)