Bill Gates zaskoczył. Miliarder upiekł tort dla... miliardera

Bill Gates zaskoczył. Miliarder upiekł tort dla... miliardera

Bill Gates upiekł tort z okazji urodzin Warrena Buffetta
Bill Gates upiekł tort z okazji urodzin Warrena Buffetta
31.08.2020 14:12

Bill Gates postanowił w wyjątkowy sposób uczcić okrągły jubileusz swojego przyjaciela. Warren Buffett, amerykański przedsiębiorca, powszechnie uważany za jednego z najlepszych inwestorów giełdowych na świecie, skończył w niedzielę 90 lat. Z tej okazji, założyciel Microsoftu postanowił przygotować dla miliardera z Omahy słodki upominek.

Chociaż Gates niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że nie jest kulinarnym wirtuozem, to tym razem postanowił zrobić wyjątek. Popularny filantrop założył fartuch i "wyczarował" dla solenizanta tort z jego własnym wizerunkiem. Poniżej możecie zobaczyć, jak drugi najbogatszy człowiek świata radzi sobie w kuchni.

Happy 90th Birthday, Warren Buffett!

  • Jedną z najbardziej godnych podziwu cech Warrena jest jego niezachwiane poczucie dobra i zła. Ze wszystkich rzeczy, które mnie nauczył, najważniejsze mogło być to, czym jest przyjaźń. Warren Buffett kończy dziś 90 lat. Aż trudno uwierzyć, że mój bliski przyjaciel wkracza w dziesiątą dekadę. Warren ma umysłową bystrość 30-latka, złośliwy śmiech 10-latka i dietę 6-latka - napisał pod filmem Gates.

Miliarder dodał, że składniki do słodkiej niespodzianki dobrał nieprzypadkowo. W torcie nie mogło zabraknąć ciasteczek Oreo, których prezes Berkshire Hathaway jest ogromnym miłośnikiem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)