Black Mirror – wyśmienita serialowa dystopia pod skrzydłami Netfliksa

Black Mirror – wyśmienita serialowa dystopia pod skrzydłami Netfliksa
09.09.2015 14:45
Black Mirror – wyśmienita serialowa dystopia pod skrzydłami Netfliksa

Black Mirror, znany także pod polskim tytułem Czarne Lustro, to doskonale zrealizowany serial prezentujący wizję różnych dystopicznych aspektów wpływu techniki na życie zarówno w niedalekiej, jak i całkiem odległej przyszłości. Niektóre scenariusze teoretycznie mogłyby zostać zrealizowane już dzisiaj. Doskonałe i oryginalne fabuły, nieoczywista obsada oraz zdolność nakłonienia widzów do refleksji, czyni Czarne Lustro widowiskiem na wskroś wyjątkowym. Od teraz produkcja będzie realizowana przez Netfliksa.

350142304121743297

Dotychczas Czarne Lustro było produkowane przez studio House of Tomorrow należące do Charliego Brookera, satyryka i producenta, który współtworzył także scenariusze kolejnych odcinków. Brooker podpisywał z Netfliksem umowę na produkcję kilku kolejnych odcinków. Ma ona także stanowić o zachowaniu dotychczasowego, niezależnego charakteru produkcji.

350142304121874369

Aktualnie Brooker pracuje nad scenariuszami odcinków kolejnej, trzeciej już serii. Można się także spodziewać, że, podobnie jak to było w przypadku lat poprzednich, uraczy nas on we współpracy z Netfliksem specjalnym odcinkiem świątecznym. Jak dotąd nieznana jest data premiery kolejnego sezonu serialu. Niejasne jest także czy Netflix będzie publikował jego nowe odcinki równocześnie z datą emisji telewizyjnej w Kanale 4. brytyjskiej telewizji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)