BlackBerry PlayBook Offer — PlayBook za aplikację

BlackBerry PlayBook Offer — PlayBook za aplikację

24.01.2011 16:58, aktualizacja: 24.01.2011 17:47

Deweloperzy zainteresowani tworzeniem aplikacji dla tabletu BlackBerry PlayBook mają szansę otrzymać to urządzenie za darmo w ramach akcji BlackBerry PlayBook Offer. Aby zdobyć tablet należy napisać aplikację, która trafi do sklepu BlackBerry App World przed premierą PlayBooka w USA, czyli przed 15 marca.

Aby aplikacja została przyjęta do BlackBerry App World, musi spełniać podane na stronie BlackBerry kryteria. Wśród warunków znajduje się stabilność, użyteczność, prawidłowo określona licencja, przygotowanie do instalacji i użytkowania przez typowego użytkownika końcowego, zgodność z licencją BlackBerry SDK, ograniczenie możliwości kryptograficznych do autoryzacji, używania podpisu cyfrowego i ochrony praw autorskich. Ponadto w konkursie nie mogą wziąć udziału przeglądarki internetowe oraz aplikacje realizujące tylko jedną funkcję, jak odtwarzanie dźwięku bądź wyświetlanie obrazka. Jeden wydawca może zgłosić wiele aplikacji, ale ma prawo otrzymać tylko jednego PlayBooka. Szczegółowe warunki akcji można znaleźć na specjalnej stronie.

Aby zgłosić aplikację należy zarejestrować się jako wydawca aplikacji i zaakceptować licencję BlackBerry SDK. Wszelkie informacje niezbędne do stworzenia aplikacji dla PlayBooka znajdują się na portalu dla deweloperów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)