Blockformer na weekend – ucieczka z ruchomego labiryntu

Strona głównaBlockformer na weekend – ucieczka z ruchomego labiryntu
13.02.2016 09:34
Blockformer na weekend – ucieczka z ruchomego labiryntu

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Blockformer – ukazaną z perspektywy pierwszej osoby zręcznościową platformówkę 3D, w której pokierujemy ruchami pewnej futurystycznej postaci.

bEThmkqJ

Ciągłe parcie do przodu naszego bohatera polegające na sprawnym przeskakiwaniu rozwieszonych w przestrzeni kolorowych platform, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu.

350172647042344897

To co wyróżnia darmową produkcję, to podręczna broń umożliwiająca manewrowanie i sterowanie konkretnymi pomostami. Przy pomocy specjalnej rękawicy jesteśmy w stanie podnosić, opuszczać, obniżać, obracać oraz przyciągać całe platformy pomagając sobie tym samym w bezpiecznym przedostaniu się na drugi koniec planszy. Najważniejsze jest to, by w trakcie programowania rękawicy zwracać uwagę na kolory.

bEThmkqL

Pomimo że akcja w Blockformer nie rozgrywa się bardzo dynamicznie, to gra i tak wymaga sporej koncentracji, bystrego oka i zwinnych ruchów. Warto też na początku rozgrywki skorzystać z samouczka.

W miarę robienia postępów kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, ale na szczęście nie ma tu limitu żyć, a dzięki zastosowanemu systemowi punktów kontrolnych nie musimy przy każdej porażce cofać się do początku układu.

Blockformer to oryginalna i wciągająca pozycja będąca dobrym połączeniem gry platformowej oraz zręcznościowej. Posiada wiele ciekawych aspektów typowych dla wymienionych gatunków, a także niecodziennych rozwiązań, do których dotarcie nie zawsze będzie takie proste i łatwe.

Grę Blockformer można pobrać w dziale:

bEThmkqR

Programy (dla Windows) -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEThmkqV
Komentarze (3)
bEThmkrH