Bluboo Picasso, tani smartfon z mocną konfiguracją

Strona głównaBluboo Picasso, tani smartfon z mocną konfiguracją
04.04.2016 17:28
Bluboo Picasso, tani smartfon z mocną konfiguracją

Chińskie marki coraz śmielej poczynają sobie na rynku smartfonów. Zwłaszcza w segmencie tych tańszych, na które może sobie pozwolić większość z nas. Do redakcji właśnie trafił Bluboo Picasso, świetnie wyceniony (zaledwie 80 dolarów, 300 zł po przeliczeniu na naszą walutę) smartfon z bardzo mocną konfiguracją, jak na tę cenę. Oto krótki materiał o jego możliwościach.

bECZPPaZ

Już po rozpakowaniu widać spory ekran 5 cali. Wykonany w technologii IPS i pracujący z rozdzielczością 1280x720. We wnętrzu znalazł się czterordzeniowy procesor Mediatek MTK6580A taktowany zegarem 1,3 GHz. Pamięć RAM to 2 GB, natomiast pamięć wewnętrzna to 16 GB. Za grafikę odpowiada układ Mali 400. Smarfon jest zasilany baterią o pojemności 2500 mAh. Producent chwali się dwoma kamerami 8 MP zarówno z przodu, jak i z tyłu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po pierwszych minutach zabawy z nowym smarfonem, na uwagę zasługuje naprawdę dobre wykonanie (aluminiowa ramka wokół smartfona) i możliwość używania dwóch kart SIM jednocześnie z dodatkową kartą pamięci. Tego w tanich smartfonach praktycznie nie znajdziecie. Pełna recenzja pojawi się już wkrótce na naszym portalu. Na koniec jeszcze jedna ciekawostka, marka Bluboo ma już w Polsce oficjalnego dystrybutora i sprzęt z tym logo będzie niebawem dostępny w polskich sklepach z gwarancją realizowaną lokalnie, a nie w Chinach. Jesteśmy bardzo ciekawi ostatecznej ceny, miejmy nadzieję, że nie będzie zbyt wygórowana.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
bECZPPbX