BlueStacks Android App Player w wersji Mac już dostępny

BlueStacks Android App Player w wersji Mac już dostępny

28.06.2012 09:32

Firma BlueStacks wypuściła w wersji alpha aplikację Android App Player dla komputerów Mac. Oprogramowanie umożliwia uruchomienie kodu pisanego z myślą o systemie Android w OS X. Paczka do pobrania i przetestowania za darmo zawiera kilka przykładowych programów od HandyGames, Creative Mobile oraz Pulse.

W marcu tego roku udostępniono edycję PC produktu, która spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Ludzie spędzają dużo czasu ze swoimi smartfonami i chcą takich samych przeżyć na przestrzeni różnych urządzeń — mówi szef BlueStacks Rosen Sharma. Przenosząc aplikacje z Androida na komputery Mac otwieramy ekosystem Apple, który tradycyjnie jest zamknięty — dodaje. Liczy równocześnie na wysyp różnorakich programów wykorzystujących lepiej wysokie rozdzielczości ekranów.

Stale rozwijany Android App Player umożliwia deweloperom tworzącym pod Androida wypłynięcie na nieznane dotąd wody, do czego nastawiają się naturalnie optymistycznie, bo to dla nich kolejny rynek zbytu. Swoje wsparcie dla projektu zaoferowali również między innymi HalfBrick, Evernote, Droidhen czy COM2US. Wkrótce dojdą kolejni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)