Bookrage przygotowało nowy pakiet książek z okazji wakacji

Bookrage przygotowało nowy pakiet książek z okazji wakacji

Bookrage przygotowało nowy pakiet książek z okazji wakacji
Karolina Kowasz
29.06.2014 11:25

Początek lata oraz zakończenie szkoły na szczęście już za nami, można w końcu legnąć w ogródku na kocyku z dobrą książką. Z tej okazji BookRage przygotował kolejny pakiet ebooków, tym razem z tytułami klasycznej literatury fantasy. Jak zwykle zestaw możemy kupić za dowolnie wybraną przez kwotę, która następnie zostanie podzielona pomiędzy organizatorów akcji, fundację Nowoczesna Polska oraz autorów.

Obraz

W tym pakiecie podstawowym czytelnicy otrzymają:Opowieści z Wilżyńskiej Doliny Anny Brzezińskiej – ukryta pośród Gór Wilżyńska Dolina należy do Babuni Jagódki. Tytuł jest przewrotny, pełen zgryźliwego humoru. Baśń miesza się w nim z groteską i refleksją. Książka jest historią świata, w którym najgroźniejszą rzeczą są własne życzenia. Szczególnie kiedy się spełniają. Miasto w zieleni i błękicie Anny Kańtoch – w pobliżu rodzinnego domu Melisandry zamordowano człowieka, zaś jego pamięć została usunięta. Może tego dokonać wyłącznie utalentowany mag. Melisandra musi ochronić siebie i swoich bliskich w trakcie trwającego polowania na czarowników.Salamandrę Stefana Grabińskiego – główny bohater zostaje wplątany w okultystyczny pojedynek między kuszącą czarodziejką i potężnym magiem. Nie wiadomo kto wyjście z niego cało, ani komu należy zaufać.Panią Dobrego Znaku Feliksa W. Kresa – jest to kolejna, czwarta już powieść, z już wcześniej publikowanego w BookRage cyklu Księgi Całości. Rozpad Grombelardu osłabił Wieczne Cesarstwo, które coraz słabiej kontroluje bogaty rycerski Dartan. Czy tajemnicza władczyni Puszczy Bukowej jest postacią z legendy o Rollaynie Córce Szerni?Porzucone Królestwo Feliksa W. Kresa – to już piąta część Księgi Całości. Zdecydowanie najmroczniejsza ze wszystkich książek Kresa. Okrutna opowieść o zawiedzionych marzeniach, zdradzie i nienawiści.

Osoby, które zdecydują się wpłacić kwotę powyżej średniej, dostaną także Wiedźmę z Wilżyńskiej Doliny Anny Brzezińskiej. Książka jest kontynuacją przygód Babuni Jagódki z książki dostepnej w podstawowym pakiecie. Rycerstwo urządza polowanie na smoka, zaś chłopstwo pod nieobecność feudała chce parcelować folwark. Syn najmajętniejszego gospodarza odnajduje rusałkę w pniu drzewa i zakochuje się w niej. Bogobojna gospodyni obmyśla plan pozbycia się swego męża, a inna rozważa czy uda się jej mieć ich aż dwóch. Najgorsze jednak jest prześladowanie jej przez dzieci, które w lesie szukają matki-księżniczki, podobno porwanej przez okrutną wiedźmę.

Za zakup pakietu możemy dokonać płatności tak samo jak w ostatniej edycji. BookRage obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)