Boot Camp nadal bez wsparcia dla Windows 7

Boot Camp nadal bez wsparcia dla Windows 7

31.12.2009 12:45

Dziś mija termin wydania aktualizacji zapowiadanej przez firmę Apple. Według wcześniejszych zapowiedzi do końca grudnia użytkownicy usługi Boot Camp mieli otrzymać wsparcie dla systemu Windows 7.

Na początku tego miesiąca Apple ogłosił, że do końca roku wypuści update Boot Campa zawierający wsparcie dla najnowszego systemu Microsoftu. Update miał być przeznaczony dla Maków z zainstalowanym Snow Leopardem i obsługiwać miał wersje Ultimate, Professional i Home Premium systemu Windows 7. Aktualizacja jest jednak nadal w fazie testów i nic nie wskazuje na to, żeby Apple zdążył zakończyć prace w najbliższym czasie. Nie wiadomo też, kiedy można się wydania aktualizacji spodziewać.

Boot Camp to oprogramowanie dołączane do systemu Mac OS X (od wersji 10.5), którego zadaniem jest umożliwienie instalacji systemu Windows na Makach. Obecnie program obsługuje jedynie systemy Windows XP i Vista. Brakuje natomiast wsparcia dla najnowszego produktu Microsoftu. Co ciekawe, mimo że oficjalnie Windows 7 nie jest obsługiwany przez Boot Camp, wielu osobom udało się go jednak zainstalować na Makach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)