Box.net udostępnia flashową przeglądarkę plików

Box.net udostępnia flashową przeglądarkę plików

22.01.2010 12:14

W serwisie Box.net udostępniono właśnie możliwość przeglądania plików online za pomocą flashowej przeglądarki. Użytkownik ma wgląd w dokumenty, może także dzielić się nimi ze znajomymi bądź współpracownikami.

Do przeglądania danych zapisanych na Box.net nie potrzeba dodatkowego oprogramowania - wystarczy przeglądarka internetowa. Narzędzie wyświetla do 20 plików na stronie: grafikę (z pełną obsługą Photoshopa), dokumenty tekstowe, pliki muzyczne i wideo. Dokumenty można nie tylko przeglądać czy edytować, ale także zabezpieczyć osobnym hasłem, drukować, a także wysłać faksem za pomocą technologii eFax. W przeglądarce dostępna jest również opcja wyszukiwania dokumentów na podstawie podanej przez użytkownika frazy albo formatu pliku.

Box.net to usługa pozwalająca na przechowywanie dokumentów na internetowym serwerze. Zasadniczo przechowywanie plików jest płatne, jednak można również założyć darmowe konto, które umożliwia wysłanie do 1GB danych (wersja Lite). Za powiększenie pojemności konta przyjdzie nam już zapłacić od 10 do 15 dolarów na miesiąc. Box.net posiada obecnie 3,5 miliona użytkowników, którzy przechowują na wirtualnych serwerach łącznie około 100 milionów plików. W Internecie można znaleźć serwisy oferujące podobne usługi - chociażby Dropbox, Spideroak czy Syncplicity.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)