Brain It On! – Physics Puzzles na weekend. Zaraz sprawdzimy, co umiesz z mechaniki

Brain It On! – Physics Puzzles na weekend. Zaraz sprawdzimy, co umiesz z mechaniki
24.09.2016 08:21
Brain It On! – Physics Puzzles na weekend. Zaraz sprawdzimy, co umiesz z mechaniki

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Brain It On! – Physics Puzzles. To świetna gra logiczna, łącząca zagadnienia z fizyki z możliwością rysowania na ekranie urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS.

Głównym zadaniem gracza jest nakreślenie takiego przedmiotu, który swoim kształtem, wielkością oraz ciężkością zapewni wykonanie danej misji. Obiekty poddają się prawom fizyki, mają własną masę, środek ciężkości i prawidłowo reagują na przyciąganie ku dołowi planszy. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczenie czasowe, a także liczba ruchów, które możemy wykonać dla konkretnego zadania.

Brain It On! Trailer

W głównej mierze nasza praca polegać będzie przesuwaniu piłek, przewracaniu wszelakich obiektów, umieszczaniu jednego w drugim, omijaniu różnych przeszkód czy mierzenie się z labiryntem różnych przeszkadzajek. Jeszcze gorzej jest wówczas, gdy zetkniemy się z planszą, w której występuje pole, po którym rysować zwyczajnie nie można.

Tytuł oprócz wysiłku umysłowego wymaga również od gracza sporej precyzji w projektowaniu przedmiotów, nawet bardzo mała niedoskonałość w tym zakresie sprowadza na nas porażkę. Zmaganie się z grą na tablecie, ze względu na większy rozmiar ekranu urządzenia, daje zdecydowanie większe szanse na szybsze ukończenie misji.

W Brain It On! można też stoczyć potyczkę z innym graczem i rozwiązywać tę samą łamigłówkę na czas. Każdy turniej trwa minutę. W aplikacji znajdują się także rankingi i system punktowania najlepszych.

Rozwiązując zagadki zyskujemy dostęp do kolejnych poziomów, a jeśli utkniemy na którymś z nich bez nadziei na znalezienie rozwiązania, wystarczy że obejrzymy krótką reklamę, a dalsze wskazówki pojawiają się jak na dłoni ;-). Poza tym gra jest darmowa.

Grę Brain It On! - Physics Puzzles można pobrać w działach:

Gry -> dla iOS.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Brain It On! - Physics Puzzles na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (10)