BRAIN / OUT na weekend, czyli tak to się robi w byłym ZSRR

BRAIN / OUT na weekend, czyli tak to się robi w byłym ZSRR
25.03.2017 10:04
BRAIN / OUT na weekend, czyli tak to się robi w byłym ZSRR

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy BRAIN / OUT – prostą, dynamiczną strzelaninę 2D przedstawioną w nieco nostalgicznym, postradzieckim klimacie z głównym naciskiem na zwinność i taktykę. Gra jest mało skomplikowana i łatwa w opanowaniu, ale wbrew pozorom wyśrubowana pod kątem zręcznościowym.

Tytuł dostępny jest również dla systemów macOS i Linux.

Gracz porusza się po niewielkich rozmiarów statycznej planszy, starając się realizować klasyczny dla tego typu pozycji scenariusz polegający na wybiciu jak największej ilości przeciwników przy minimalnych stratach własnych.

brainout

Wszystko odbywa się w 3 podstawowych trybach: Domination, Normal lub Deathmatch, w których możemy działać w pojedynkę lub w drużynie. Dzięki możliwości szybkiego opanowania systemu ruchu postaci, a także każdej z kilku dostępnych map, można od razu skupić się na kluczowych kwestiach czyli dobrej taktyce i celności.

Do dyspozycji graczy oddanych zostało kilkadziesiąt rodzajów rozmaitych broni, a ich odkrywanie i zdobywanie następuje systematycznie wraz z postępem w grze. Istotą i kluczem do sukcesu w grze są tylko i wyłącznie nasze zdolności i nabyte w trakcie rozgrywki umiejętności. Tu nie da się kupić doświadczenia.

W BRAIN / OUT gra się bardzo sympatycznie. Tytuł posiada minimalistyczną lecz świetnie wpasowującą się w klimat całej rozgrywki oprawę audiowizualną, a drobne niedoróbki rekompensuje tu ciekawy system osiągnięć i rozwoju postaci oraz wysoka grywalność, a przy tym niskie wymagania sprzętowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)