Broken Puppet na weekend: życie porzuconej lalki nie jest łatwe

Broken Puppet na weekend: życie porzuconej lalki nie jest łatwe

Broken Puppet na weekend: życie porzuconej lalki nie jest łatwe
Rafał Szramowiat
05.03.2016 10:00

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Broken Puppet – darmową, klimatyczną grę przygodową przedstawioną w ujęciu TPP wzbogaconą dodatkowo elementami logicznymi.

Tytuł opowiada historię pewnej teatralnej lalki, która lata swej świetności ma już dawno za sobą. Wymieniona na inny egzemplarz zostaje porzucona w mrocznym, teatralnym magazynie. Chęć zemsty i zabicia zastępczyni wraz z pragnieniem odzyskania dawnej chwały nakazują bohaterce czym prędzej odszukać wyjście ze składnicy.

Broken Puppet Trailer

Wcielając się w ożyły, porcelanowy organizm podejmujemy czynności mające doprowadzić nas do wyjścia z podziemia. Kluczem do sukcesu okazuje się umiejętne wykorzystanie czegoś na wzór igły z nicią.

Katherine może w sposób dowolny czepiać się przedmiotów i przesuwać je swobodnie po konkretnych pomieszczeniach. Może ona również łączyć ze sobą poszczególne elementy wywołując tym samym szereg wynikających z tego następstw. Często jest tak, że trzeba mocno pogłówkować, aby natrafić na właściwy obiekt, którego ruch umożliwi przejście do kolejnego pomieszczenia. Do tego wszystkiego przyjdzie nam od czasu do czasu walczyć z obrzydłymi, wrogo nastawionymi bytami.

Wszyscy, którzy liczą na zdecydowaną interakcję z otoczeniem połączoną z rozwiązywaniem wszelakich łamigłówek i tajemnic z pewnością nie poczują się rozczarowani. Tytuł nie zawiedzie także miłośników nieco mocniejszych wrażeń oraz odrobinę złowieszczego klimatu rozgrywki.

Wyborna grafika połączona z bardzo dobrą fizyką i mechaniką przedmiotów, a także oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia płynące z gry sprawiają, że Broken Puppet to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom produkcji z dreszczykiem.

Grę Broken Puppet można pobrać w dziale:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Bezier na weekend
Bezier na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)