Build with Chrome, czyli klocki Lego w przeglądarce

Build with Chrome, czyli klocki Lego w przeglądarce

Build with Chrome, czyli klocki Lego w przeglądarce
Karolina Kowasz
31.01.2014 14:41, aktualizacja: 31.01.2014 15:49

Kto w dzieciństwie nie marzył o dużej ilości klocków Lego, każdego możliwego rodzaju, by móc zbudować co dusza zapragnie? Niestety przy cenach, które należy zapłacić za nawet najmniejszy zestaw, ciężko się nie zniechęcić. W Polsce Lego zawsze było kosztownym hobby. Na szczęście z pomocą przychodzi Google, które zaoferowało nam Build With Chrome, czyli wirtualne klocki, których nigdy nam nie braknie.

LEGO® Build With Chrome

W tym momencie bardzo istotna uwaga – sprawdzaliśmy, czy można to uruchomić na Samsungu Galaxy S3 czy iPhone 5. Niestety, te smartfony nie poradziły sobie z uruchomieniem Build with Chrome. Asus VivoTab Smart często się zawieszał, natomiast na Nexusie 4 wszystko doskonale działało. Należy więc z dużym dystansem podejść do filmiku, bo niekoniecznie będziecie w stanie budować konstrukcje na swoich urządzeniach mobilnych. Do działania aplikacji wymagana jest po prostu sprzętowa akceleracja grafiki 3D przez WebGL.

Aplikację możecie uruchomić tutaj. Swoimi budowlami możecie się podzielić z ludźmi na całym świecie. Niestety Build with Chrome posiada tylko popularniejsze rodzaje klocków, ale należy mieć nadzieję, że z czasem to się zmieni. Jeżeli jednak potrzebujecie bądź chcecie spróbować czegoś bardziej rozbudowanego, to możecie u nas pobrać Lego Digital Designer, które zdecydowanie ma więcej opcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)