Buzz podoba się internautom, Google naprawia błędy

Buzz podoba się internautom, Google naprawia błędy
12.02.2010 12:27

Chyba nie sprawdzą się narzekania Microsoftu i Yahoo!, według których Google Buzz nie zainteresuje ludzi. Uruchomiona w tym tygodniu przez Google’a usługa spotkała się z bardzo dużym odzewem.

Jak informuje na swoim blogu Google, w ciągu pierwszych dwóch dni działania Google Buzz, dzięki usłudze ukazało się aż 9 mln wiadomości i komentarzy. Oznacza to, że co minutę 200 osób udostępnia w sieci krótkie informacje. Wypowiedzi przedstawicieli Google’a, według których z Buzza będą korzystać dziesiątki milionów osób okazały się bliskie prawdy.

Firma uspokaja też użytkowników, którzy przestraszyli się, że ich dane za sprawą usługi przedostaną się do Internetu. W najbliższym czasie naprawiony zostanie błąd, który sprawia, że osoby korzystające z Buzza automatycznie udostępniają innym informacje o swoich kontaktach. Obecnie każdy, kto odwiedzi profil użytkownika Gmail, może dowiedzieć się, z kim czatujemy, bądź korespondujemy. Google chce zlikwidować ten problem przez udostępnienie możliwości ukrywania informacji na swój temat. Użytkownik będzie mógł również blokować osoby śledzące jego profil.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)