Byliście fanami platformówki Gods? Sprawdźcie fanowską przeróbkę

Strona głównaByliście fanami platformówki Gods? Sprawdźcie fanowską przeróbkę
10.08.2015 15:26
Byliście fanami platformówki Gods? Sprawdźcie fanowską przeróbkę

Wiele gier wspomina się z radosnym westchnieniem. Do grona takich produkcji na pewno można zaliczyć niezapomniane Gods od studia The Bitmap Brothers, która to platformówka niejednemu starszemu już obecnie fanowi świata elektronicznej rozrywki skutecznie umilała czas np. na Amidze. Jeśli chcielibyście powrócić w lata młodości to najlepiej obecnie sięgnąć po prawie ukończoną fanowską przeróbkę Gods Deluxe.

bEKIwyhx
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wersja 0.8-C umożliwia już przejście gry od początku do końca, a nawet zapoznanie się z nowymi poziomami, przygotowanymi przez twórcę odświeżonej wersji klasyka. Dzieło napisane pierwotnie m.in. dla środowiska DOS działa teraz świetnie pod Windowsem, przy czym korzysta z Javy, więc potrzebne będą odpowiednie biblioteki zainstalowane w systemie. Jako ciekawy bonus dostajemy przy okazji edytor poziomów, a także animowanych plików graficznych. Innymi słowy, przy odrobinie inwencji i samozaparcia można nawet samemu spróbować przygotować nieoficjalną kontynuację hitu...

bEKIwyhz

Zabawę ułatwią dorzucane przez autora pliki tekstowe, wykładające podstawy edycji, czy z opisem przejścia wszystkich etapów po angielsku. Znajdują się w katalogu Docs.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKIwyiv