CADMAT 2012 – Projektowanie i bujanie w chmurach

CADMAT 2012 – Projektowanie i bujanie w chmurach

30.08.2011 14:30

7 pażdziernika, w hotelu Best Western Premier w Krakowie, odbędzie się kolejna edycja dorocznej imprezy CADMAT czyli ogólnopolskiego spotkania branży projektowej.

CADMAT to znakomita okazja dla projektantów do poznania najnowszych trendów i nowinek technicznych. Corocznie w spotkaniu biorą udział architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej oraz osoby zainteresowane tematyką CAD. W trakcie imprezy prezentowane są najnowsze funkcje programów Autodesk, plotery i stacje robocze oraz inne oprogramowanie niezbędne w pracy każdego projektanta.

W tym roku tematem przewodnim CADMAT 2012 będzie chmura, czyli przesłanie obliczeń poza komputer użytkownika. Zaprezentowane zostaną sposoby przyspieszania projektowania poprzez wysyłanie obliczeń do chmury - stąd nazwa tegorocznego spotkania: CADMAT 2012 – Projektowanie i bujanie w chmurach. Na zakończenie spotkania goście zaproszeni zostaną na wspólne biesiadowanie przy grillu.

W tym roku organizatorzy przygotowali ankietę, która pozwoli optymalnie dostosować poruszaną na spotkaniu tematykę do potrzeb i zainteresowań uczestników. Ankieta nie jest pretekstem do zbierania jakichkolwiek danych więc zachęcamy wszystkich potencjalnych uczestników spotkania do decydowania o jego formule.

Udział w CADMAT 2012 jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Formularz rejestracyjny udostępniony zostanie najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, po analizie ankiet i przygotowaniu ścieżek tematycznych. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)