Call Of Duty World League zawita do Polski – i to na PlayStation 4

Call Of Duty World League zawita do Polski – i to na PlayStation 4

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez wiele lat omijały nas większe imprezy e-sportowe a dla entuzjastów pozostawało uczestniczenie w lokalnych LAN Party lub wyjazd na zawody poza granice Polski. Dziś na szczęście sytuacja mocno się zmieniła i od kilku lat mamy do czynienia z tzw. efektem IEM. Wtedy niewielu się spodziewało jak wielkim impulsem dla e-sportu okaże się decyzja by to wydarzenie zorganizować w Katowicach. To głównie dzięki sukcesowi Intel Extreme Masters wreszcie zauważono potencjał drzemiący na naszym rynku i zaczęły pojawiać się kolejne duże turnieje e-sportowe z coraz większymi pulami nagród. Oczywiście dominującą platformą na takich imprezach był PC ale i to powoli się zmienia.

Obraz

Dziś wydawca serii gier Call Of Duty, Activision Publishing ogłosił że kolejna edycja turnieju Call of Duty World League (CWL) rozgrywanego na PlayStation 4 odbędzie się w Polsce. Na nowych zawodach e-sportowych profesjonaliści i amatorzy będą rywalizować o niebagatelną kwotę 10 000 euro.

Call Of Duty World League będą rozgrywane w grze Call of Duty: Black Ops III. Same zawody będą się składać z kwalifikacji online i finałów LAN-owych. Wielki finał Mistrzostw zaplanowany jest na Warsaw Games Week, który odbędzie się w dniach 13-16 października br. na terenie EXPO XXI w Warszawie.

Każdy chętny może wziąć udział w lokalnych kwalifikacjach do turniejów CWL, jeśli spełni tylko podstawowe wymagania narzucone przez organizatorów. Każda drużyna musi składać się z czterech graczy z których każdy ma co najmniej 18 lat. Zmagania odbywać się będą oczywiście na konsolach PlayStation 4.

Po więcej informacji na temat rozgrywek CWL zapraszamy na stronę play.eslgaming.com/poland/cwlpoland, gdzie możecie się już rejestrować

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)